3 çocuk sulama  havuzunda can verdi

Karaman’da oturan Hüseyin Güney (16) , Kadir Güney (12) ve Serhat Yağlı (16) , önceki gün serinlemek için  sulama  havuzuna gitti.

milliyet
0

Çocuklarının eve gelmemesi üzerine aileleri , köyde arama başlattı. Güney’in babası arama sırasında havuzun kenarında çocuklarının kıyafetlerini görünce şoke oldu.  afad  ekipleri , termal kameralarla çocukların yerini belirledi. Üç çocuğun cesedi bulundu. 

Öte yandan yurt genelinde 4 kişi daha boğularak  can  verdi. 

- Samsun’da denize giren dört arkadaştan  HASAN  Yılmaz (18) , Mücahit Çalışkan (18) ve Orhan Şahinoğlu (18) akıntıya kapılarak kayboldu. Dalgıçlar , Şahinoğlu ve Yılmaz’ın cansız bedenlerini sudan çıkardı. Çalışkan bulunamadı.

- Osmaniye’de Suriyeli Mustafa Haddad (54) ile oğlu Adil Haddad (14) piknik için gittikleri Ceyhan Nehri’ne girdi. Baba ile oğlu boğularak  can  verdi. 

- Kayseri’de kaplıca oteline giden Ali  Çubuk  (28) , burada havuza girdi. Bir süre sonra havuzda çırpınan  Çubuk  , boğularak hayatını kaybetti.  

- Bartın’da ,  amasra  büyük liman sahilinde serinlemek için denize giren Şeref Özkara (55) , boğularak yaşamını yitirdi. l DHA

Etiketler: DHA ,afad ,Çubuk ,HASAN ,Bartın ,Samsun ,amasra ,karaman ,Kayseri ,Osmaniye ,Ceyhan Nehri

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 1 =