Hindistan'da bir günlük film tatili

Hindistan'da çok sayıda iş yeri , ünlü oyuncu Rajinikanth'ın yeni filmi "Kabali"yi seyretmeleri için cuma günü çalışanlarına izin verdi.

haber7
0

Hindistan ın güneyinde çok sayıda iş yeri , ünlü oyuncu Rajinikanth ın yeni filmi "Kabali"yi seyretmeleri için cuma günü çalışanlarına izin verdi.

BBC nin haberine göre ,  Hindistan  ın Silikon Vadisi olarak tanınan Bangalore ve Chennai kentlerindeki işverenler , söz konusu kararı çalışanların arayıp hasta olduklarını söylemelerini , telefonlarını kapatmalarını ya da mazeretsiz işe gelmemelerini önlemek adına aldığını açıkladı.

Bazı iş yerleri , özellikle gençlerin büyük bir heyecanla beklediği  film  için çalışanlarına ücretsiz bilet hediye etti.

Air Asia Havayolları , Rajinikanth hayranları için Bangalore dan Chennai ye özel bir uçuş düzenledi. Sadece 180 kişinin kabul edileceği uçuşa katılanlar , Kabali yi uçakta seyredecek. Uçuş sırasında ünlü oyuncunun en çok sevdiği yemekler servis edilecek.

Bangalore daki bazı otellerde de özel gösteriler düzenlenecek. Gösteri biletleri bin 300 rupiye (yaklaşık 20 dolar) satılıyor.

Hindistan ile Asya nın en ünlü ve en çok kazanan aktörü kabul edilen 65 yaşındaki Rajinikanth ın yeni filmi "Kabali" , cuma günü 12 bin salonda gösterime girecek. 

Bir mafya babasını konu alan  film  , Tamil dilinde çekildi , Telufu , Hindi ve Malay dillerinde dublaj yapıldı.  film  , daha gösterime girmeden TV kanalları arasında da büyük rekabete yol açtı. Filmin ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 9 =