Bu hafta 7 film vizyona girecek

Türkiye'deki sinema salonlarında bu  hafta  7  film   vizyona  girecek.

haber7
0

Julien Leclercq un yönettiği ve Sami Bouajila , Guillaume Gouix , Youssef Hajdi , Jean-Philippe Puymartin ile Kahina Carina nın oynadığı "Soygun" izleyiciyle buluşacak.

Gerçekçi silahlı sahnelerinin insanları tedirgin edeceği düşünüldüğünden Fransa da gösterimi ertelenen gerilim türündeki filmin konusu özetle şöyle:

"Yanis ve çetesi için her şey yolunda gitse de yine de bir huzursuzluk vardır. Yanis in kardeşi Amine , büyük bir soygunda kullanılan silahtan kurtulmak yerine onu satar. Ancak silahı bir uyuşturucu çetesi almıştır ve silah yüzünden başları derde girince , Yanis i onlar için bir soygun yapmak zorunda bırakırlar. Soygundan sonra Yanis çaldıkları milyonlarca dolar değerindeki uyuşturucuyla ilgilenmese de bu çeteyle yeniden iş yapmak zorunda kalacaktır."

"Şimdi Nereyi İşgal Edelim?" 

"Benim Cici Silahım" , "Hasta" ve "Fahrenheit 9/11" gibi tüm dünyada ses getirmiş ünlü ve beğenilen belgesel filmlerin Oscar ödüllü tanınmış yönetmeni Michael Moore , ilk gösterimi 2015 te Toronto  film  Festivali nde yapılan yeni belgeseli "Şimdi Nereyi İşgal Edelim?" ile izleyicinin karşısına çıkacak. 

Finlandiya , İtalya ve Fransa gibi ülkeleri "işgal ederek" Amerika nın sosyal ve ekonomik problemlerine çare aramayı amaçlayan ABD li yönetmen , yeni belgeselinde bu kez "madem biz ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 7 =