Bu hafta 8 film vizyona girecek

Türkiye'deki  sinema  salonlarında bu  hafta  2'si yerli 8  film   vizyona  girecek.

haber7
0

Steven Spielberg in yönettiği ve Rebecca Hall , Mark Rylance , Bill Hader ile Jemaine Clement in oynadığı "The BFG" (The Big Friendly Giant) bugün izleyiciyle buluşuyor.

"Charlie nin Çikolata Fabrikası" ve "Matilda" gibi dünyaca ünlü çocuk kitaplarının yazarı Roald Dahl ın aynı adlı eserinden beyaz perdeye uyarlanan filmde , fantastik bir dünyanın kapıları açılıyor.

Senaryosunu Melissa Mathison un kaleme aldığı "The BFG" , insanları yemekten vazgeçen iyi yürekli bir devin , yetimhanede yaşayan Sophie adındaki küçük kızla yaşadığı dostluk ve macera dolu hikayesini konu alıyor.

"Midnight Special"

Jeff Nichols un senaryosunu yazıp yönettiği filmin başrollerinde Michael Shannon , Joel Edgerton , Kirsten Dunst ile Adam Driver oynuyor.

Bilim kurgu türündeki  film  , 8 yaşındaki oğlunun doğaüstü güçleri olduğunu fark eden bir babanın , oğlunu koruyabilmek için peşlerindeki polislere ve çeşitli gruplara yakalanmadan korunaklı bir yere yaptığı kaçış planını anlatıyor.

"Arınma Gecesi: Seçim Yılı"

Tüm dünyada gösterildiği sinemalarda 200 milyon dolar gişe hasılatı yaparak beklenmedik bir başarı elde eden Arınma Gecesi serisi , üçüncü filmi "Arınma Gecesi: Seçim Yılı" ile izleyicinin karşısına çıkacak.

James DeMonaco nun yönetmenliğini yaptığı devam ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 1 =