Hüseyin Çelik: Kılıçdaroğlu na 24 saat süre

 van  mitinginde  Hüseyin   Çelik  e yüklenen  Kılıçdaroğlu  na cevap geldi..

sonhaberler
0

Kılıçdaroğlu na 24  saat  süre! AK Parti Genel Başkan Yardımcısı  Hüseyin   Çelik  ,  chp  Lideri  kemal kılıçdaroğlu  ndan  van  mitinginde kendisi ve yakınlarına ilişkin öne sürdüğü iddiaları ispatlamasını istedi.

DAVA AÇACAĞIM

Çelik "Kendisine 24  saat   süre  veriyorum" diyerek  Kılıçdaroğlu  na iddialarını ispatlamazsa tazminat davası açacağını kaydetti.  chp  Genel Başkanı  kemal kılıçdaroğlu  nun partisinin  van  mitinginde sarf ettiği , "Burada bir bakanınız vardı değil mi , ne oldu? Yakınları ne oldu , köşeyi döndü değil mi" sözlerine karşı dava açacağını açıkladı.

BİR KEMAL KILIÇDAROĞLU KLASİĞİ

Konuyla ilgili yazılı açıklama yapan  Çelik  ,  Kılıçdaroğlu  nun mitingde kendisini ve akrabalarını hedef alan çirkin ve yakışıksız ifadeler kullandığını kaydederek , "Kullandığı ifadeler , şimdiye kadar bu toplumda saygı gören hemen herkes için yaptığı bir  kemal kılıçdaroğlu  klasiğidir" dedi.

document.write

document.write

document.write

KILIÇDAROĞLU NA 24  saat  SÜRE

Çelik açıklamasını şöyle sürdürdü: "Şahsım ve akrabalarım ile ilgili iddialarını ispata davet ediyorum. Bu ifadelerle şahsımı ve akrabalarımı zan altında bırakmaktadır. Sokak dedikodusu ve iftira ile siyaset yaptığını zannetmektedir. Bildiği bir usulsüzlük ya da haksız elde edilmiş bir kazanç varsa suç duyurusunda bulunsun. Sözlerini delillendirsin. Değilse kendisini sürekli çamur atan iftiracı bir siyasetçi olarak ilan ediyorum. Kendisine 24  saat   süre  veriyorum. Eğer sözlerini delillendirmezse hakkında tazminat davası açacağım."


Paylas
Yorum Yaz
5 + 8 =