Başkası ile evlenen  eski eşini kurşunladı

Iğdır’ın  Tuzluca  İlçesi’nde 38 yaşındaki Eyüp Temiz , başka biriyle dini nikahla  evlenen   eski  eşi 23 yaşındaki Yıldız Eryılmaz’ı av tüfeğiyle vurarak öldürdü.

milliyet
0

CİHAN KÜÇÜKARAS  Iğdır  DHA

Temiz’den 2 yıl önce boşanan Eryılmaz , bir süre önce dini nikahla Nurullah Uzun ile evlendi. Temiz’den olan 4 yaşındaki kızını da yanına alarak  İstanbul  Büyükçekmece’de yaşamaya başlayan Eryılmaz , ailesinin oturduğu Tuzluca’ya ziyarete gelince ,  eski  eşi bu durumdan haberdar oldu. 
İşsiz olan Eyüp Temiz , av tüfeği ile evi basıp , kızının gözü önünde ,  eski  eşi Yıldız Eryılmaz’a 3 el ateş ettikten sonra kaçtı. Kızlarının feryatları üzerine bahçeden eve koşan ailesi , Yıldız Eryılmaz’ı kanlar içerisinde buldu. Hastaneye kaldırılan ve 3 aylık hamile olduğu belirlenen Eryılmaz , yapılan müdahelelere karşın kurtarılamadı. Cinayetten sonra Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü’nden uzmanlar , 4 yaşındaki E.T.’yi koruma altına aldı. Kaçan Eyüp Temiz’in yakalanması için çalışmalar sürdürülüyor.  Etiketler: Iğdır ,Tuzluca ,İstanbul ,Büyükçekmece

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 1 =