Kadıköy de yıkılan duvar çay bahçesinde oturanların üzerine düştü

KADIKÖY’de kullanılmayan tarihi bir binanın duvarı , yağışın etkisiyle arka kısmında bulunan  çay   bahçesinde  oturan insanların  üzerine  yıkıldı. Kazada can kaybı yaşanmazken , 3 kişi hafif şekilde yaralandı.

milliyet
0

Uğur AYAZSIN / İSTANBUL ,

3 KİŞİ YARALANDI

Büyük bir gürültü ile  yıkılan   duvar  ,  çay   bahçesinde  oturan 3 kişinin hafif şekilde yaralanmasına sebep oldu. Şans eseri  yıkılan  duvarın altında kimse kalmadı. Olayı gören vatandaşlar polis , itfaiye ve 112 sağlık ekiplerine haber verdi.

İTFAİYE İNCELEME YAPTI

Olay yerine gelen sağlık ekipleri hafif yaralı 3 kişiye olay yerinde yaptıkları ilk müdahalenin ardından hastaneye götürdü. İtfaiye ekipleri ise çevre güvenliğini alarak inceleme yaptı. Gerekli uyarıları yapan itfaiye , olay yerinden ayrıldı.

GÖRGÜ TANIĞI PANİK YARATAN OLAYI ANLATTI

Olayı gören Yusuf Gündoğdu , panik yaratan anları anlattı. Bir ses duyduğunu beliren Gündoğdu , "Patronla beraber baktık. Bina  çay  bahçesine yıkıldı. 2-3 tane bayan vardı hafif hasar gördüler. Bina kullanılmıyor. Tarihi eser diye söyleniyor , dokunulmuyor. Binanın çatısı yoktu. Sadece duvarı yıkıldı. Aşağıda insanlar vardı. Burası  çay  bahçesi. Yağmurdan kaçan insanlar da buranın kapalı kısmına gelmişti. Ambulans geldi yaralananları hastaneye götürdü. Sonrasında itfaiye geldi inceleme yaptı. Çok şükür herhangi bir ölü filan yok" şeklinde konuştu.


Dolar ve altında hareketli saatler! IşıkFX ile dövizdeki hareketliliği fırsata ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 6 =