FATİH’te bir petrol şirketine ait  770  bin dolarlık hamiline yazılı çeki bozdurmaya giden  Arkadaşını  , banka önündeki park yeri sıkıntısı bahanesiyle kandıran , çeki de bir başkasının kimliğiyle tahsil ederek ortadan kaybolan şüpheli

milliyet
0

Ali AKSOYER/İSTANBUL ,

Olayın duyulması üzerine polis harekete geçerek şüpheliyi yakalamak için harekete geçti. Banka güvenlik kameraları incelendiğinde şüphelinin banka şubesinden  770  bin dolar çekerek bir çantaya koyduğu ve oradan ayrıldığı tespit edildi.

Şüpheliyi yakalamak için başlatılan soruşturmada polis önceki gün Bilecik’te tespit ettiği bir adrese baskın yaptı. Baskında şüpheli Ümran K. , gözaltına alındı.  Yankesicilik ve Dolandırıcılık Büro Amirliği’nde sorgulanan şüpheli Ümran K.’nın daha önceden işlediği suçlardan dolayı açılan davalar nedeniyle 14 ayrı mahkemeden arandığı tespit edildi. Şüphelinin arandığı suçlar arasında silah kaçakçılığı , uyuşturucu ticareti gibi suçlar bulunduğu öğrenildi.

Poliste yapılan sorgusunda para çekerken görüntüleri ortaya çıkan şüphelinin , olayla ilgili suçlamaları kabul etmediği öğrenildi.


Ramazan sofralarının vazgeçilmezi ünlü markadan kaçırılmayacak kampanya!

Etiketler:

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 7 =