Minik bebek elindeki çatalı bulmayı başaramadı, bulamadı

Kuzey Amerika da çekilen görüntülerde ,  Minik   bebek  ile annesinin çatal mücadelesi izleyenleri güldürdü

haberturk
0

Daily Mail in haberine göre , annesi sarışın bebeğe çatalının nerede olduğunu sordu. Dünyalar tatlısı  bebek  bilmediğini söyleyince , genç kadın yardım etmek istedi ama bir türlü başarılı olamadı.

Bebeğe çatalının elinde olduğu defalarca söylendi ama o kasenin içine , arkasına , eli dışında her yere baktı. Ağlamaklı olan ve "çatalım nerede" diye isyan eden  bebek  , annesinin  çatalı  işaret etmesiyle sonunda aradığının kendi avucunun içinde olduğunu fark etti. 

Sevinç içinde mama kasesine dönen  bebek  yemeğini de afiyetle yedi. 

var videoPlayerData = { id: 188208 , url: "http:\/\/vmcdn.ciner.com.tr\/ht\/2016\/06\/09\/ABECD3A2951AF76E866AE9B2174ED524_640x360.mp4" , nextVideoUrl: false , autoPlay: true , firstvideo: true , start: 0 , useHTPlay: 0 , usetooPlay: 1 , wmode: transparent , background: }; var videoUrl = videoPlayerData.url; var user_agent = navigator.userAgent; var isHTMLPlayer = user_agent.indexOf("iPhone") >= 0 || user_agent.indexOf("iPod") >= 0 || user_agent.indexOf("iPad") >= 0; var hasFlash = !1 , b = ""; function c(d) { d = d.match d.length = 3; return d.join(".") } if (navigator.plugins && navigator.plugins.length) { var e = navigator.plugins["Shockwave Flash"]; e && navigator.plugins["Shockwave Flash 2.0"] && (hasFlash = ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 1 =