Meral Akşener: Saçımı başımı yolun...

MHP Genel Başkan adayı  Meral   Akşener   Nevşehir  de yaptığı konuşmada "Eğer verdiğim sözleri yerine getirmezsem  Saçımı   başımı   yolun  , yolmazsanız namertsiniz" dedi.

milliyet
0

Haberin diğer fotoğrafları için tıklayın

NEVŞEHİR-DHA

 MHP’de genel başkan adaylarından  İstanbul  eski Milletvekili Meral  Akşener  , Nevşehir’de bir otelde delegelerle bir araya geldi.  Akşener  , daha sonra  Nevşehir   Türk Telekom  Meydanı’nda düzenlenen mitingde partililere seslendi. Konuşmaya başlamadan önce alanla vatandaşı ayıran barikatların kaldırılmasını isteyen  Akşener  , "Analardan , bacılardan kimseye zarar gelmez" dedi. 

’Başbakan Meral’ sloganları arasında konuşan  Akşener  , "Kurultay , partimizin iç meselesiyken , anlaşıldı ki Adalet ve Kalkınma Partisi’nin en önemli problemiymiş. Bize bunlar paralelci dediler , ben de ’Biz paralelci değiliz , siz yamuksunuz , yamuk’ dedim. Her meydan kadınla , erkekle , gençle doluyor. Allah’ın izni , sizlerin desteğiyle önce sandığı size getireceğiz , sonra da iktidar olacağız" diye konuştu.

Almanya Parlamentosu’nda Ermeni Soykırımı Yasa Tasarısı’nın hazırlıklarının yapıldığının uzun zamandır ortada olduğuna değinen  Akşener  , sözlerini şeyle sürdürdü:"Bunu dünya alem duymuşken , Meclis’te milletvekillerinin görevlendirilmesi gerekirken görevlendirilmemesi , iktidar milletvekillerinin oluşturduğu komisyon başkanlarının görevlendirilmemesi , Dışişleri Bakanı’nın başka işlerle uğraştığından buraya mesai harcamaması , zaten yerini ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 8 =