Çocukken kandırıp evlendi, işkenceyle fuhuş yaptırdı!

Adana da akıl almaz olay!  Çocukken  kandırdı , cezaevinde  evlendi  , işkence yapıp  fuhuş  yaptırdı.

milliyet
0

Haberin diğer fotoğrafları için tıklayın

İHA

Adana da 16 yaşında tanıştığı kız çocuğunu evlilik vaadiyle  kandırıp  Adana ya getiren , uyuşturucudan cezaevine girince kızla evlenip işkence ve tehditle  fuhuş  yaptıran koca ile arkadaşı , polis tarafından yakalandı.

Edinilen bilgiye göre olay , Seyhan Mahallesi nde meydana geldi. İddiaya göre , Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ne bağlı Ahlak Büro Amirliği ne gelen Cansu A. (22) kendinden 16 yaş büyük kocası Nezir A. (38) ile onun arkadaşı Hasan S. den (38) kendisine  fuhuş  yaptırdığını ileri sürerek şikayetçi oldu. Cansu A. şikayetinde 6 yıl önce ailesiyle birlikte Gaziantep te yaşarken Nezir A. ile tanıştığını ve sevgili olduğunu , bir süre sonra Nezir A. nın evlilik vaadiyle kendisini Adana ya ailesiyle tanıştırmak için getirdiğini belirterek , "Beni burada sonradan Döşemi Mahallesi nde öğrendiğim bir boş eve getirdi. Bana bu evi doldurmak senin elinde. Eğer  fuhuş  yaparsan bu eve eşya alırız , araba alırız bu evi de satın alırız dedi. Ben  fuhuş  yapmayacağımı söyledim. Nezir bunu duyunca çılgına döndü beni ve ailemi ölümle tehdit etti. Sonra gitti. Bir süre sonra yine geldi ve tekrar  fuhuş  yapmamı istedi.

Ben de  fuhuş  yapmayacağımı söyleyince beni dövdü. Ben de korkumdan kabul etmek zorunda kaldım. Daha sonra arkadaşı ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 3 =