milliyet
0

Selda Hatun TAN / İZMİT(Kocaeli) , (DHA)

İZMİT’te , bir  Banka  şubesindeki gişe  memurunu  ATM’de sorun olduğunu söyleyerek kandıran 3 kişiden 2’si , görevliyle birlikte ATM’ye giderken , 1 kişi ise kasada bulunan yaklaşık 20 bin lirayı çaldı. Polis , şüphelilerin kimliklerini belirlemek için güvenlik kamerası kayıtlarını incelemeye aldı.

Bugün öğle saatlerinde İzmit Alemdar Caddesi’nde bulunan bir  Banka  şubesine gelen 3 kişi , iddiaya göre bankanın ikinci katına çıkarak gişe memuruna  ATM  cihazında sorun yaşadıklarını söyleyip kendilerine yardımcı olmasını istedi. Gişe memuru 2 kişi ile birlikte aşağıda bulunan ATM’ye giderken , yukarıda kalan kişi ise kasada bulunan yaklaşık 20 bin TL’yi çaldı. Paraları alan şüpheli bankadan çıkarken , gişe memurunun yanında bulunan 2 kişi ise ATM’de işlemlerini yaptıktan sonra gitti.

YERİNE DÖNÜNCE ŞOKE OLDU

Yerine dönen gişe memuru  kasadaki  paraların olmadığını görünce şok oldu.   Banka  görevlilerinin bildirmesi üzerine gelen polis ekibi güvenlik kamerası kayıtlarını inceleyerek , 3 kişinin kimliğini belirlemeye çalıştı. Olay yeri inceleme ekipleri bankada delil topladı. İncelemeler sırasında  Banka  işleme kapatılırken , bir süre sonra yeniden açıldı.

Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

 


Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 4 =