Yücel İldiz Karabük le devam gibi

Kardemir  karabükspor  Teknik Direktörü  Yücel   İldiz  , Kulüp başkanı Tankut , önümüzdeki sezon da benimle  devam  etmek istediğini bildirdi dedi.

haber7
0

Yücel  İldiz  , Camlık Antrenman Sahası nda hafta sonu sahalarında oynayacakları Trabzonspor maçı hazırlıklarını sürdürdükleri sırada gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Hikmet Ferudun Tankut ile Antalya da iki gün süren toplantılar yaptıklarını anlatan  İldiz  , şöyle konuştu:

Toplantılarda takımın geleceğiyle ilgili planlar yapıldı , her şeyi olduğu  gibi  kendimizi de konuştuk. Her zaman söylüyorum , ben başkanımız Tankut un bir lafı ile Karabük e geldim. Bana Karabük , Safranbolu bütün camia sahip çıktı. İki sezondur başarıları beraber yakaladık ve  devam  ettiriyoruz. Sayın başkan görüşmemizde , Trabzonspor maçından sonra oturup mukavelemizi yapalım , önümüzdeki sezon  devam  edelim dediler. Problem yaşayacağımızı sanmıyorum. İnşallah Kardemir Karabükspor için iyi olur.

Bir gazetecinin gelecek sezon hedefini hatırlatması üzerine  İldiz  , Kardemir Karabükspor kurum takımı , borçlanmaya gidemez , ancak ayağımızı yorganımıza göre uzatıp , önümüzdeki sezon hedef yükseltebiliriz dedi.

AA

Etiketler:  yücel ildiz   karabükspor   teknik direktör 


Paylas
Yorum Yaz
7 + 3 =