Körfez de köpeğe çarpmamak için takla attı!

 Körfez  de  köpeğe  çapmamak için hamle yapan sürücü direksiyon hakimiyetini kaybedince otomobil  takla  attı.

haberturk
0

Körfez kent konutlarını Esentepe Mahallesine bağlayan yol üzerinde seyir halindeki D.V. İdaresinde otomobil; yol üzerinde önüne aniden çıkan  köpeğe   çarpmamak  için manevra yaptı. Kontrolden çıkarak iki yol arasındaki bordüre çarpan otomobil  takla  attı.

D.V. ile araç içerisindeki biri 7 diğeri 2 yaşlarındaki çocukları ,  takla  atan otomobilden çevreden gelen vatandaşların yardımı ile yara almadan çıkarıldı. Otomobil sürücüsü kemer takılı ve çocuk koltuğu olduğu için kazayı yara almadan atlatmanın şokunu bir süre üzerinden atamadı.

Kısa sürede kaza yerine gelen polis ekipleri kurtarıcı vasıtasıyla  takla  atan aracı yol ortasından kaldırtarak yolu trafiğe açtı. Polis kaza ile inceleme başlattı.

İHA

var videoPlayerData = { id: 178987 , url: "http:\/\/vmcdn.ciner.com.tr\/ht\/2016\/04\/16\/FFFD8B0461F1D5962791556684BA341E_640x360.mp4" , nextVideoUrl: false , autoPlay: true , firstvideo: true , start: 0 , usetooPlay: 1 , wmode: transparent , background: }; var videoUrl = videoPlayerData.url; var user_agent = navigator.userAgent; var isHTMLPlayer = user_agent.indexOf("iPhone") >= 0 || user_agent.indexOf("iPod") >= 0 || user_agent.indexOf("iPad") >= 0; if (isHTMLPlayer && videoPlayerData.usetooPlay == false) { // HTMLPlayer is ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 9 =