İlişki vaadiyle kandırıp gasp etti

Adana da otostop çekip durdurduğu bir otomobile bindikten sonra sürücüyü cinsel ilişki  vaadiyle   kandırıp   gasp  eden bir kadın tutuklandı.

milliyet
0

Edinilen bilgiye göre , olay D-400 karayolu Ceyhan istikametinde meydana geldi.  Adana dan otomobiliyle Ceyhan a giden M.Y. (38) yol kenarında el kaldıran bir kadının yanında durdu. Kadın önce Ceyhan a gittiğini ancak araç bulamadığını söyleyip yardım istedi.
M.Y. kadını otomobiline aldı. Bir süre birlikte yolculuk yaptılar. Daha sonra kadın M.Y. ye kendisiyle isterse birlikte olabileceğini söyledi. M.Y. otomobili sağa çekip kadınla birlikte olmak isterken kadın M.Y. nin cebine eline sokup parasını almaya çalıştı. Bir süre sonra M.Y. bu durumu fark etti.  Ancak kadın da M.Y. nin fark ettiğini anlayınca cebindeki parayı alıp kaçmak istedi. Bunun üzerine kadın ile erkek otomobilde boğuşmaya başladı. Kadın bir hamle ile M.Y. nin cebini de sökerek 15 bin lira parayı aldı. Kendini tutan M.Y. nin elini ısıran kadın otomobilden kaçıp kendini bekleyen bir otomobile binerek olay yerinden uzaklaştı. M.Y. hemen polise giderek şikayette bulundu. Şikayet üzerine Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ne bağlı  gasp  Büro Amirliği ekipleri araştırma başlattı. M.Y. nin verdiği eşkal doğrultusunda yapılan araştırmada kadının "Cono" aşiretinden S.G. (24) olduğu belirlendi. S.G. yapılan operasyonla yakalandı.
Emniyete getirilen S.G. , M.Y. tarafından teşhis edildi. S.G. sorgusunun ardından adliyeye sevk edildi. Sevk sırasında S.G. basın mensuplarına "Ben yapmadım , ben ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 8 =