Sinemalar Azazil 2 ile büyülenecek

 Azazil  2: Büyü bugün 248  sinema  salonunda vizyona girdi.

haber7
0

googletag.cmd.push });

Başrollerini Tuğçe Kurşunluoğlu , Ayça Kuru , Sertan Erkaçan , Bedia Ener , Murat Ercanlı ve Zülal Memişoğlu’nun paylaştığı , sanatçı Alişan ve Mehmet Aslan’ın da konuk oyuncu olarak rol aldığı  Azazil  2: Büyü bugün 248  sinema  salonunda vizyona girdi.

Metafizik uzmanı Salih Memişoğlu’nun seanslarına gelen hastalarının yaşadığı yüzde yüz gerçek olaylardan beyaz perdeye aktarılan korku - drama türündeki  Azazil  2: Büyü filminin yapımcılığını Burak Memişoğlu üstleniyor. Galası büyük yankı uyandıran ve son haftaların en çok konuşulan  Azazil  2 Büyü’nün yönetmen koltuğunda ise Mustafa Özen bulunuyor.Filmin geliri Dünya Şehit Çocukları Vakfı’na bağışlanacak.

Azazil 2 Büyü bugün ülke genelindeki 248  sinema  salonunda vizyona girdi. Vizyona girmeden haberlere konu olan ve birçok televizyon programına davet edilen film için geri sayım sona erdi. Aynı zamanda bir sosyal sorumluluk projesi olan  Azazil  2 Büyü , yaşanmış olaylarla korku filmlerine meraklı seyircileri sinemalara bekliyor. 

Sedat işinde başarılı ancak özel hayatında bir o kadar başarısız ve mutsuz genç bir adamdır. Özellikle küçük kızları İlayda doğduktan sonra karısı Aylin ile ilişkileri gün geçtikçe kötüye gider. Karşısına çıkan genç ve güzel bir kadın olan Esma , Sedat ı kısa sürede kendine âşık eder ve ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 6 =