Sabri Ülker Çevre ödülü sahibini buldu

Yıldız Holding in kurucusu  Sabri   Ülker  adına TURMEPA işbirliği ile düzenlenen  Sabri   Ülker   Çevre  Ödülü nün üçüncüsü Hydromx Enerji Tasarruf Projesi ne verildi.

haberturk
0

Kazanımlarını toplumla paylaşma ve sürdürülebilir üretim konusunda çalışmalar yapan Yıldız Holding in , DenizTemiz Derneği ve TURMEPA işbirliğiyle yürüttüğü  Sabri   Ülker   Çevre  Ödülü nün üçüncüsü  sahibini  buldu. Başvuru kriterlerini yerine getiren 274 proje arasından enerji tasarruf sıvısı olan ve ısı aktarımını geliştirmek için Nano-Termo teknolojisini kullanan Hydromx Enerji Tasarruf Projesi  ödülü  kazandı.

MURAT  Ülker  DEN DUYGUSAL PAYLAŞIM

Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat  Ülker  , Instagram hesabından Sabri  Ülker   Çevre  Ödülü ile iligli duygusal bir paylaşımda bulundu.  

Ülker in hesabından yaptığu paylaşım şöyle:  

“Toprağına , suyuna , çevrene sahip çıkmak , vatana sahip çıkmak demek” babamızdan bize nasihat. Bu sözünü hala dinliyoruz , elimizden geldiğince uygulamaya çalışıyoruz. Merhumun adını yaşattığımız  Sabri   Ülker   Çevre  Ödülü’nü bu yıl , Hydromx Enerji Tasarrufu Projesi kazandı. Hydromx bir nanolikid. Bu akışkanın içindeki nano parçacıklar , hedeflenen ısıya daha çabuk ulaşılmasını sağlıyor. Bu sayede enerji tüketimi ve karbon salımında %35 azalma sağlanıyor. Ümit Özdoruk başta olmak üzere , bu çalışmaya emeği , zihni dokunan herkese teşekkür ederim. Bu  ödülü  birlikte verdiğimiz yol ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 7 =