Türkiye MIPIM 2016’ya 50 stant, 850 katılımcı ile çıkarma yaptı

Fransa’nın Cannes kentinde kapılarını açan gayrimenkul fuarı MIPIM’e  850   katılımcı  ve 1.700 metrekarelik alan ile 89 ülke arasında ilk 5’e giren  Türkiye  damga vurdu

haberturk
0

Esin TÜMER / GAZETE HABERTÜRK

Dünyanın en büyük gayrimenkul fuarı  MIPIM  , Fransa’nın Cannes şehrinde dün başladı. 18 Mart’ta sona erecek fuar 89 ülkeden yaklaşık 22 bin gayrimenkul profesyoneli ile 4 bin 800 yatırımcı ve finans kuruluşunu bir araya getiriyor. Fuarda bin adet proje sergileniyor.  Türkiye   850   katılımcı  ve kapladığı 1700 metrekarelik alanda 89 ülke arasında ilk 5’te yer alıyor. Fuarda Türk kurum ve kuruluşlarına ait 50  stant  bulunuyor.

TÜRKİYE’DEN 19 BELEDİYE BAŞKANI KATILIYOR

20 bin metrekare alan üzerine kurulan fuarda Türkiye’den katılan kamu kurum ve kuruluşları ile inşaat şirketleri bin 700 metrekarelik yere sahip. Antalya , Balıkesir , Bursa , Hatay , İstanbul , Kocaeli , Konya ve Ordu büyükşehir belediyeleri de fuarda  stant  açtı. Fuara Türkiye’den 19 belediye başkanı katılıyor.

Fuara stantla katılan şirketlerin arasında İTO ve Emlak Konut GYO’nun yanı sıra Beyoğlu Investors Group (BIG) , Efekta Mimarlık , Esas Gayrimenkul , Hill International , İzka İnşaat , Lal Gayrimenkul Değerleme , Özak – Yenigün – Ziylan Ortaklığı , Öncüoğlu+ACP Mimarlık , Özer+Tulgan Mimarlık , ProPlan , Real Estate , Sabri Paşayiğit Design Office , Tabanlıoğlu Mimarlık , Tahincioğlu Gayrimenkul ve TSKB Gayrimenkul Değerleme bulunuyor.

İSTANBUL , LONDRA İLE ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 2 =