Genadi Tkachanko Gürcistan daki yetenek yarışmasına çıkardığı sesler damga vurdu / izle

 Genadi   Tkachanko   Gürcistan  da katıldığı yarışmada ses yeteneğini herkese kanıtladı. Doğa ana seslerini çıkaracağını söyleyen  Tkachanko  , yeryüzünde duyduğumuz seslerin aynısını başarıyla taklit etti.

haberturk
0

Genadi  Tkachanko   Gürcistan  da katıldığı  yarışmada ses yeteneğini herkese kanıtladı. Doğa ana seslerini çıkaracağını söyleyen  Tkachanko  , yeryüzünde duyduğumuz seslerin aynısını başarıyla taklit etti.

Kuş ve arı sesleriyle başladığı gösterisini enstrümantal seslerde duyabileceğimiz tınılar ile devam etti. Seyircileri ve jüriyi etkilemeyi başaran yetenekli adam bir sonraki tura adını yazdırmayı başardı.

"Doğa ana bize ne anlatmak istiyor?" başlığı ile  paylaşılan video kısa sürede izlenme rekoru kırdı.

var videoPlayerData = { id: 172800 , url: "http:\/\/vmcdn.ciner.com.tr\/ht\/2016\/03\/10\/27D2A9ADF31945CDFBE208EE93B5D02E_1280x720.mp4" , nextVideoUrl: false , autoPlay: true , firstvideo: true , start: 0 , usetooPlay: 1 , wmode: transparent , background: }; var videoUrl = videoPlayerData.url; var user_agent = navigator.userAgent; var isHTMLPlayer = user_agent.indexOf("iPhone") >= 0 || user_agent.indexOf("iPod") >= 0 || user_agent.indexOf("iPad") >= 0; if (isHTMLPlayer && videoPlayerData.usetooPlay == false) { // HTMLPlayer is on $ $ } else { if (videoPlayerData.usetooPlay) { $ if (videoPlayerData.firstvideo){ // CoolShark Player is on $ // CoolShark Player is on var tpl = document.createElement tpl.type = ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 4 =