Özel okul yöneticileri ‘birkeniki’ projesinde buluşacak

Eğitimcilerin gelişimine destek sağlamak amacıyla faaliyet gösteren  Öğretmen  Akademisi Vakfı (ÖRAV) , özel  okul  kurucu ve yöneticilerini ‘birkeniki’ projesinin tanıtımında bir araya gelecek.

hurriyet
0

Eğitimcilerin gelişimine destek sağlamak amacıyla faaliyet gösteren Öğretmen Akademisi Vakfı (ÖRAV) , özel  okul  kurucu ve yöneticilerini ‘birkeniki’ projesinin tanıtımında bir araya gelecek.

Öğretmen Akademisi Vakfı , yeni  eğitim  programları tasarlayarak daha çok öğretmene ulaşmaya yönelik faaliyetlerini sürdürüyor. Bu kapsamda , özel okulların desteğiyle yeni bir işbirliği modelini hayata geçirmeyi hedefleyen vakıf , Türkiye’de faaliyet gösteren tüm özel okulların kurucu ve yönetici kadrolarıyla bir araya gelmeye hazırlanıyor.

ENKA Okulları’nın İstanbul İstinye’deki yerleşkesinde 12 Mart’ta düzenlenecek etkinlikte , daha fazla öğretmene ulaşmayı ve  eğitim  sistemine daha fazla değer katmayı hedefledikleri ‘birkeniki’ projesini tanıtacak olan  ÖRAV  , katılımcılar için bugüne kadar yürüttükleri  eğitim  programlarından örnek modüller deneyimleyebilecekleri kısa atölyeler de düzenleyecek.

Tüm özel  okul  kurucu ve yöneticilerinin davetli olduğu etkinlik için kontenjan sınırı bulunuyor. Etkinliğe katılmak isteyen eğitimciler , orav@orav.org.tr adresine e-posta göndererek kayıt işlemlerini yapabiliyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 5 =