Kuba Motor büyümeye devam ediyor

 Kuba   Motor  , 2004 yılında önce motosiklet ithalatı ile sektöre giren , 2007 yılından buyana da motosiklet üretimi yapıyor.

haber7
0

 Gaziantep 4. Organize sanayi bölgesinde % 100 yerli sermaye ile kurulmuş , halen dört ayrı bantta yıllık 120.000 adet otomatik ve vitesli motosiklet üretim kapasitesi , 180 kişilik üretim ve yönetim ekibiyle faaliyet gösteren Ulusal ölçekte bir firmadır. Yurt çapına yayılmış 300 adet bayisi ve 400 adet servis ağı sayesinde  her an her noktada nihai motosiklet kullanıcılarına ulaşmayı başarmıştır.

Kuruluşundan bu güne kadar aradan geçen yedi yıllık süre içerisinde sektörü yönlendiren iki büyük firmadan biri olmayı başaran  Kuba   Motor  , tamamen müşteri odaklı yönetim anlayışı , mamül ve yedek parça kalitesine verdiği önem , satış sonrası hizmette zamanında ve eksiksiz tedarik ve bunu destekleyici müşteri memnuniyet takipleriyle ile çizgisinden sapmadan emin adımlarla hedeflerine yürümeyi , istikralı yapının korunması ve geliştirilmesi sürecinin temel taşı olarak değerlendirmektedir.

Klasik ve sport vitesli , Racıng , choopper , Atv ,  scooter  , Cup ve  cross  sınıfında 100cc ile 600cc arasında birbirinden değişik modellerde , kalitesinden asla taviz vermeden kullanıcı istek ve beklentilerini azami ölçüde karşılamayı ilke edinerek , dünyaca tanınmış firmalarla ar-ge ve proje ortaklığına giden  Kuba   Motor  , kalitesini bir üst sınıfa  taşıyarak Türkiye’de standartların yükseltilmesi yönündeki çalışmalarına ve gelişim sürecine hızla  devam  etmektedir.

 

Haber7

Etiketler:  motorsiklet   ulaşım   racing   cross   scooter   chooper 


Paylas
Yorum Yaz
9 + 5 =