Tuvalet kağıdına bu notu yazıp ölüme gitti!

Antalya da intihara teşebbüs etmek üzere falezlere çıkan kadın kayalıklar kenarında bayılınca itfaiye erinin omzunda yukarı çıkarıldı. Kadının çantasında  Tuvalet  kağıdında torununa yazılmış bir de not çıktı.

milliyet
0

İHA

Olay , Antalya nın Muratpaşa ilçesi Yavuz Özcan Parkı nda 14:50 de meydana geldi. Edinilen bilgiye göre , falez kenarında Aysen C. yi(51) otururken gören bir vatandaş , intihar edebileceği düşüncesiyle durumu polise ve sağlık ekiplerine haber verdi. Kısa sürede falez kenarına gelen ekipler kadını bir süre ikna etmeye çalıştı. Uzun süren ikna çabalarından sonuç alınamayınca deniz polisi ve itfaiyeden yardım istendi.

İTFAİYE ERİNİN OMZUNDA HAYATA TUTUNDU

Sağlık görevlilerinin ikna çabaları devam ederken Antalya Büyükşehir Belediyesi nden bir itfaiye eri kadına arkadan yaklaşarak omzundan yakaladı. Bu sırada baygınlık geçiren kadını falezler kenarından kurtarmak da yine o itfaiye erine düştü. Yaşlı kadını sağ omzuna alan itfaiye eri falezler kenarından yukarı çıkararak sağlık ekiplerine teslim etti.

TORUNUNA NOT BIRAKMIŞ

İlk müdahalesi olay yerinde yapılan kadın , Atatürk Devlet Hastanesi ne kaldırılırken polis olay yerinde kalan çantayı incelemeye aldı. Ekipler , çanta içerisinde  Tuvalet   kağıdına  yazılmış bir not buldu. Torununa yazıldığı tahmin edilen notta "Canım torunum ben seni kızım gibi sevmiştim" yazıldığı görüldü.


10.000$ Sanal Para ile Forex’i Ücretsiz Öğrenin! Ücretsiz Demo Hesabı için Hemen ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 6 =