Ruhsal Detoksla hayata yer açın!

Bedenimizi toksinlerden arındırmak için  detoks  yapmamız gerektiğini çok iyi öğrendik. Peki ya ruhumuz ve zihnimiz? Yaşadığımız tüm stres ve sıkıntılar , aynı şekilde ruhumuzda da toksinler , zehirler biriktiriyor , zihnimizi kirletiyor ve

hurriyet
0

“Çok yoğunum , arkadaşlarımla bile görüşecek vaktim yok” , “İş çok stresli , hiçbir şey yapasım gelmiyor” cümlelerini ne çok duyar olduk. Vakitsizlikten , stresten , canımızı sıkan birçok şeyden yakınıyoruz son yıllarda. Arkadaşlarımıza , sevdiklerimize ve kendimize zaman ayırmak artık bir lüks haline geldi. İş , trafik , temel ihtiyaçlar derken monoton bir  hayata  mahkum olduk. Sadece nefes almak , rahatlamak ve bir parça da eğlenmek hepimizin hakkı.

DEVİR , KENDİ OYUN ALANINIZI YARATMA DEVRİ!

Zor gibi görünüyor ama aslında çok basit. Aşağıda sıralayacağımız maddeleri hayatınıza uyguladığınızda sevdiklerinizle eskisi gibi buluşabilecek , sinemaya gidip kitap okuyabilecek hatta kısa tatiller bile planlayabileceksiniz. Vücudunuzdaki zararlı toksinleri attığınızda nasıl rahatlıyorsanız , ruhunuzdaki fazlalıkları da atmanız size çok iyi gelecek.

Şimdi , 10 günlük bir ‘Ruhsal Detoks’ programıyla biraz nefes almanın ve ruhunuzu iyileştirmenin ipuçlarına bir bakalım:

 

1- YÜZÜNÜZÜ İYİYE DÖNÜN

Öncelikle iyi hissetmeye ve güzel şeyleri görmeye odaklanmak gerekiyor. Bunun için de genelde çevrenizde var olan olumsuz sohbetlerden kaçınmak ve hatta negatif enerji yayan insanlardan uzak durmak ilk kuralınız olmalı.

2- DİJİTAL HER ŞEYE BİRAZ MOLA ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 8 =