Herkes için fiber gücü
Etiketler:

Avea , TTNET ve Türk Telekom markaları birleşiyor. Türk Telekom , iletişim ve eğlence dünyasına yepyeni bir soluk getiriyor.

haber7
0

Türkiye’nin en büyük marka birleşmesi gerçekleşti.

 ‘Tek Telekom , Türk Telekom’ çağı başlıyor

Türk Telekom , Avea ve TTNET , güçlerini “Türk Telekom” tek markası altında birleştirdi. Yeni logosu ve yenilenen marka kimliği ile “Türk Telekom” iletişim ve eğlence dünyasına yepyeni bir soluk getirecek.

Türk Telekom; mobil , internet , ev telefonu , TV ve kurumsal servisler alanındaki hizmetlerini artık , tek marka altında sunacak. Türk Telekom müşterileri; en yüksek kalitedeki iletişim ve eğlence hizmetlerine tek mağazadan , tek çağrı merkezinden ve tek internet sitesinden erişecek.

Avea , TTNet ve Türk Telekom’un gücünü; tek marka altında birleştiren Türk Telekom; sektöre  fiber  altyapısının gücünü getirerek özellikle mobil alanda yeni bir dönemin başlangıcına imza atıyor.  fiber  gücüyle mobilde yeni başlayacak dönemin adı Türk Telekom olacak.

Yeni dönemde Türk Telekom’un 206 bin kilometrelik  fiber  ağının sağladığı güçle , entegre iletişim , eğlence ve TV hizmetleri; tek bir noktadan , kesintisiz şekilde , rakipsiz bir hız , en yüksek kalite ve kapasite ile Türk Telekom ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 8 =