İzmir iki kardeşin üzerine yıkılan çatının altından aile dramı çıktı

 İzmir  in Buca İlçesi nde beş kardeşten 8 yaşındaki Helin Çelen ile 1 yaşındaki Emir Çelen in tek katlı binada henüz bilinmeyen bir nedenle çıkan yangında hayatlarını kaybetmesinin ardından ,  aile   dramı  ortaya çıktı

haberturk
0

İzmir in Buca İlçesi nde beş kardeşten 8 yaşındaki Helin Çelen ile 1 yaşındaki Emir Çelen in tek katlı binada henüz bilinmeyen bir nedenle çıkan yangında hayatlarını kaybetmesinin ardından ,  aile   dramı  ortaya çıktı. Evdeki çocukların en büyüğü olan Helin Çelen in , kardeşlerinden üçünü evden çıkardığı , en küçükleri olan Emir Çelen i kurtarmak için içeri girdiğinde  çatının  çökmesi nedeniyle , onunla birlikte can verdiği sırada annesi Arife Çelen ile babası Ferhat Çelen in kilometrelerce uzaktaki Menderes İlçesi nde bir tanıdıklarının evinde olduğu belirlendi. Çiftin boşanma konusunu görüşmek için burada bir yakınlarının evinde buluştukları öğrenildi. 

İZMİR DEN KAHREDEN HABER! KARDEŞİNİ KURTARMAK İSTERKEN...

Kuruçeşme Mahallesi 203/1 Sokak numara 5 teki tek katlı evde dün (Pazar) saat 05.00 sıralarında bilinmeyen bir nedenle yangın başladı. Evde bulunan 3 yaşındaki Ata Çelen , 5 yaşındaki Baran Çelen ve 6 yaşındaki Arda Çelen evden çıktı. Dumandan etkilenen üç kardeş yan sokaktaki Özel Tınaztepe Hastanesi nde tedaviye alındı. Çevredeki vatandaşların ihbarı  üzerine  gelen itfaiye ekipleri yangına müdahale edip , alevleri sündürürken , çatısı çöken bina kullanılamaz hale geldi. 

KAYIP ÇOCUKLAR ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 6 =