Türki'ye'den Rusya'ya şok! 100'lercesi çökertildi

Türk Hacker  Skorsky  , Türkmenlere yönelik yapılan  Rusya  destekli saldırıları  protesto  için çok sayıda  Rus  sitesini hackledi.

haber7
0

googletag.cmd.push });

Tıklanan siteler , Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Fatih Sultan Mehmet Han’ın resimleri ile mehter marşı ve Türk bayrağıyla açılıyor. Rusya destekli Türkmenlere yönelik başlatılan saldırıları  protesto  için harekete geçen bir  Türk hacker  , yüzlerce  Rus  sitesini çökertti. 

Kod adı olarak Skorsky’i kullandığını ifade eden hacker ,  Rusya  Devleti Türkmen kardeşlerimize yaptığı saldırıları kınamak ve  protesto  etmek amacı ile birçok  Rus  sitelerini çökertip erişimlerini kapatmış bulunmaktayız. Bunun yanı sıra birçok Avrupa siteleri de çökertilmiştir dedi.

TÜRKMEN KARDEŞLERİMİZİ SANAL ALEMDE DE YALNIZ BIRAKMADIK BIRAKMAYACAĞIZ Skorsky , yazılı mesajında , Amacım tamamen protesto. Kod adım Skorsky. Birçok devlet sitesini de mail yolu ile uyardım. Açıklarını kapatmalarında yardımcı oldum. Türkmen kardeşlerimizi sanal alemde de yalnız bırakmadık bırakmayacağız dedi. 

Türk hacker 1 saatte gerçekleştirdiği operasyonla 100’lerce  Rus  sitesinin çökertildiğini ifade etti.  Türk hacker  yaptığı operasyonları resmi Twitter hesabımdan da paylaştı. 

Hacklenen sitelerde tıklandığında ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Fatih Sultan Mehmet’in resimleri ile açılıp arkasından mehter marşı ile devam ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 9 =