Dip boya derdinden kurtaran 4 tüyo

Kadınlar için büyük bir sorun  Dip  boyaları. Saçların uzamasıyla beraber ortaya çıkan bu kötü görüntüyü gizlemenin birkaç basit yolu var.

haber7
0

googletag.cmd.push });

Saçları boyatmak birçok kadının yıl içerisinde birçok defa gerçekleştirdiği klasik rutinlerinden. Bazılarımız saçlarımızın rengini değiştirmek için kendimizi kuaförlere emanet ediyoruz , bazılarımızsa hem maddi açıdan biraz daha rahat olmak için hem de en çok kendimize güvendiğimiz için kuaförler yerine kendimiz boyamayı tercih ediyoruz.

Ancak ister kuaförde boyatalım ister evde kendimiz boyayalım can sıkıcı sonuç maalesef ki değişmiyor: Diplerimiz çabuk geliyor.

İşte bu kadar çabuk gelen  Dip  boyalarına karşı yapabilecekleriniz:

1. Kendi saç renginize yakın bir renk tercih edin

"Kendi saç rengime yakın boyayacaksam niye boyayayım ki" demeyin. Emin olun birkaç ton bile büyük farklılıklar yaratabilir. Eğer beyaz probleminiz yoksa kendi saç renginize yakın bir  boya  tercih ederseniz dipler gelirken kötü bir görüntü oluşmaz.

2. Farların gücünü kullanın

İşte kurtarıcı bir yöntem daha. İhtiyacınız olan tek şey; saçınızın rengi ile uyumlu bir far. Sentetik bir kapatıcı fırçasını ıslatıp , saç renginizle uyumlu mat göz farına batırın ve saç diplerinizi boyayın.

3. Saçlarınıza hacim kazandırın

Düz , sönük saçlar dipleri kendilerini daha çok belli eder. Eğer saçlarınız sönükse saçlarınıza hacim kazandırarak ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 9 =