Kocaeli’de alkollü genç polisi alarma geçirdi

İzmit ilçesinde çığlık atarak uçurum kenarında dolaşan  alkollü  bir  genç  , polis , 112 ve itfaiye ekiplerini  alarma  geçirdi.

sonhaberler
0

Ormanlık alanda genci arama çalışmasına tesadüfen olay yerinde olan AKUT temsilcisi de destek verdi. Kısa süreli aramanın ardından gence ulaşan ekipler ,  alkollü  olduğu için ayakta durmakta zorlandığı görünen gencin koluna girerek ambulansa götürdüler. Ambulansa teslim edilen Aykut İ. (27) , "Nasıl kayboldunuz?" sorusuna , "Bir gün tamamen kaybolacağım" diye cevap verdi.

Tedbir amaçlı sağlık ekiplerine teslim edilen Aykut İ. , ambulansla Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürüldü.

AKUT  Kocaeli  ekip lideri Recep Şalcı tesadüfen olayı fark ettiğini belirterek , “Okuldan çıktıktan sonra kalabalığı fark ederek olay yerine geldim. Polis arkadaşlar birisinin kaybolduğunu söylediler. Yüksek bir noktadan yerini tespit ettik. Daha sonra itfaiye ekipleri ile çalıların arasından giderek kazazedeyi aldık. Biraz kafası güzelmiş sanırım. Bulunduğu yerde kalınca da problem yaşamış. Yön duygusunu kaybedip uçurumun kenarına gelince de korkmuş , biz de gidip tahliyesine destek verdik” dedi.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 7 =