Şenol Güneş:  Birbirimize gireceğiz

 Beşiktaş  Teknik Direktörü  Şenol   Güneş  ,  Rizespor  u 1-0 mağlup ettikleri karşılaşma sonrasında açıklamalarda bulundu.

hurriyet
0

İŞTE GÜNEŞ İN SÖZLERİ...

"Kolay maç yok , her maç zor. Bu maçın da zor olmasını bekliyorduk. Fizik gücü iyi olan , direnç koyan , direkt hamlelerle hücuma gitmek isteyen bir takım Rizespor. Çok faul yaptılar. Bizden 2 misli faul yaptılar. Oyun çok kseildi. Biz kötü oynamadık , ama yanlışlarımız vardı. Yavaş oynadık ilk bölümde , etkili atağımız az. Onun dışında oyunun hakimi tamamen bizdik. Daha fazla pozisyon bulması gereken takımız. Futbol hatalar oyunudur. Biz de , onlar da hata yapıyorlar. Bizim attığımız golde de , pozisyon devam ediyorsa , etmelidir. İkinci yarıda geride daha kontrollü , ileride daha etkiliydik. Olcay iyi çalıştı , ama Olcay dan daha farklı bir oyuncuyu sahaya koyduk. Gökhan da top kayıpları olmasına rağmen temposunu artırdı. Sosa iyi oynamasına rağmen , top kayıpları yaptı. İlk defa bu saha oynuyoruz. Masada bir 3 puan vardı"

"OYUNCULARIMIZ İLE BİRBİRİMİZE GİRECEĞİZ"
"Ben medyaya ne konuşacağımı bilmiyorum. Ben sustuğum zaman bir şeyler yazıyorlar , konuşunca daha değişik yazıyorlar. Bir süre sonra oyuncularım ile  Birbirimize  gireceğiz. Bu tip söylemler oyuncular üzerinden hep spekülasyonlarla götürülüyor. Bugün Quaresma iyiydi , kötüydü ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 8 =