Çilek Kokusu 17. yeni bölüm 3. fragmanı nefes kesti - İzle

 star tv  nin sevilen dizisi  Çilek   Kokusu  bu akşam yepyeni bir  bölüm  ile ekrana gelecek. Heyecan dolu  yeni  bölümü ile  Çilek   Kokusu   yeni  gününde kendi saatinde yine  nefes  kesecek. İşte heyecanın dorukta olduğu  Çilek   Kokusu  17.  yeni   bölüm  3.

milliyet
0

Çilek  Kokusu   yeni  bölümleriyle ekrana kilitlemeye devam ediyor.  yeni  yayın gününde ekrana gelecek  Çilek   Kokusu  17. bölümünde Çağla daha da acımasızlaşıyor. İşte , merakla beklenen  Çilek   Kokusu   yeni   bölüm   fragmanı  ve detayları!

ÇİLEK  Kokusu  17. BÖLÜM 3. FRAGMANI - İZLEYayın günü değişen  Çilek   Kokusu  17. bölümü  yeni  gününde , yenilenen kadrosuyla izleyici karşısına çıkıyor. Her hafta heyecan dozunun giderek arttığı dizinin  yeni  bölümünde Aslı ve Burak çifti  yeni  sürprizlerle karşılaşıyor.  nefes  kesen romantik sahneleriyle ilgi odağı olan , özelliklerin gençlerin vazgeçilmezi haline gelen diziye bu hafta  yeni  bir isim dahil oluyor. Aslı ya karşı daha acımasız olmaya karar veren Çağla ,  yeni  bir isimle iş birliği yapmaya karar veriyor. Yapımını Gold Film in , senaristliğini Aslı Zengin yönetmenliğini Filiz Gülmez Pakman nın yaptığı , kadrosunda  Demet Özdemir  ,  Yusuf Çim  ,  Ekin Mert Daymaz  ,  Mahir Günşiray  ,  Mine Tugay  ,  Murat Başoğlu  ve Laçin Ceylan ın yer aldığı  Çilek   Kokusu   yeni  bölümüyle 17 Ekim Cumartesi 20.00 da Star da!

ÇİLEK  Kokusu  17. BÖLÜM 2. FRAGMANI - İZLEÇİLEK  Kokusu  17. BÖLÜM ÖZETİ

Çilek  Kokusu   yeni  bölümünde; ilişkilerine  yeni  bir sayfa açan Aslı ve Burak için her şey yavaş yavaş yoluna girmektedir. ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 5 =