Çilek Kokusu 16. bölüm için heyecan dorukta - İzle

Ekranların merakla beklenen dizisi  Çilek   Kokusu  yeni bölümü ile bu akşam saat 20.00 da Star da! Günler öncesinde yayınlanan  Çilek   Kokusu  16. yeni  bölüm  1. ve 2. fragmanı izleyiciyi heyecanlandırdı. Nefes kesen sahneleriyle gündemden hiç d

milliyet
0

Gençlerin vazgeçilmez dizileri arasında yer alan  Çilek   Kokusu  16.  bölüm  fragmanları yayınlandı. İleride çok ünlü bir pastacı olmayı düşleyen genç bir kız ile her gününü hovardaca harcayan zengin bir gencin hikayesini anlatan  Çilek   Kokusu  yeni bölümünde; Aslı ve Burak aşklarını doyasıya yaşamak için büyük çaba sarf ediyor. Aslı nın projesi birinciliği alıyor fakat Çağla nın işine yarıyor.

Demet Özdemir ,Yusuf Çim ,  Ekin Mert Daymaz  ,  Mahir Günşiray  ,  Mine Tugay  ,  Murat Başoğlu  ve  Laçin Ceylan  ın yer aldığı  Çilek   Kokusu  16. bölümü sürprizlerle dolu gelişmeleriyle 7 Eylül Çarşamba akşamı saat 20.00 de  star tv  de!

ÇİLEK  Kokusu  16. BÖLÜM 2. FRAGMANI - İZLEÇİLEK  Kokusu  16. BÖLÜM ÖZETİ

Çilek  Kokusu  yeni bölümünde; Aslı ve Burak ilişkilerinde yeni bir sayfa açar ve bundan sonra birbirlerine güveneceklerine , her zorluğu birlikte aşacaklarına dair söz verirler.

Aslı ve Burak ilişkilerinde yeni bir sayfa açar ve bundan sonra birbirlerine güveneceklerine , her zorluğu birlikte aşacaklarına dair söz verirler. Mutlulukları Çağla’nın , Aslı’nın başarısına sahip çıkmasıyla son bulur. Aslı , hayallerini yıkan Çağla’ya , her zamankinden farklı bir tepki göstererek onun ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 2 =