Boş kıraathanede cesedi bulundu

Bursa’nın İznik İlçesi’nde bir iş hanında bulunan  Boş  bir  kıraathanede  32 yaşındaki Hakan İsen , belden aşağısı çıplak halde öldürülmüş olarak bulundu. Katil zanlısı olarak gözaltına alınan ve akli dengesinin yerinde olmadı

milliyet
0

Mehmet BULDU/ İZNİK (Bursa)(DHA)

İznik’te babasına ait konfeksiyon mağazasında çalışan Hakan İsen dün sabah işe gidiyorum diye evden ayrıldıktan sonra kendisinden bir daha haber alınamadı. Hayatından endişe eden ailesi bulunması için polise başvuruda bulundu.  Sosyal medya üzerinden de Hakan İsen’in fotoğraflarını paylaşan aileye acı haber bu sabah geldi. Polis , Hakan İsen’in son olarak Belediye İş Hanı civarında görüldüğü ihbarı üzerine , bu sabah saatlerinde binayı kontrol etti.

İş hanının ikinci katında bulunan  Boş  bir kıraathaneyi de araştıran ekipler , boğularak öldürüldüğü sanılan Hakan İsen’in yarı çıplak  cesedi  ile karşılaştı. İşhanı’nın güvenlik kameralarını inceleyen polis , işhanına son olarak giren ve akli dengesi yerinde olmayan Ahmet Ç.’yi , İznik Sahili’nde yakaladı. Şüpheli Ç.’nin verdiği ifadesinde tecavüz ettiği Hakan İsen’i boğarak öldürdüğünü söylediği belirtildi. Hakan İsen’in  cesedi  ise kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturmaya İznik Cumhuriyet Savcılığı’nca başlandı.

Etiketler:

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 5 =