İstanbul Medya Akademisi'nden çok önemli proje

 İstanbul   Medya  Akademisi'nin projesiyle , 6 genç yetenek New York Film Academy'de eğitim alacak.

haber7
0

googletag.cmd.push });

İstanbul  Medya   Akademisi  nin projesiyle , 6 genç yetenek , ünlü yönetmen Spielberg , aktör Al Pacino ve Robert de Niro gibi isimlerin hocalık yaptığı New York Film Academy de eğitim alacak.

İstanbul  Medya   Akademisi  nin başlattığı  proje  kapsamında , 6 genç yetenek , ünlü yönetmen Steven Spielberg , aktörler Al Pacino ve Robert de Niro gibi isimlerin hocalık yaptığı , Alanna Masterson , Shaquille O Neal ve Sam Evans gibi ünlü yıldızların mezun olduğu New York Film Academy de oyunculuk , film yapımı ve televizyon haberciliği alanlarında bir ay tam burslu eğitim alacak.

İstanbul  Medya   Akademisi  Yönetim Kurulu Başkanı Ogün Şanlıer , AA muhabirine yaptığı açıklamada , medyada hem teknik hem de kreatif alanda eğitimler düzenlediklerini , aynı zamanda yapımevi olarak da birçok kanala prodüksiyon hizmeti sunduklarını söyledi.

Türkiye de akademi kültürü alanında başarılara imza atmak istediklerini dile getiren Şanlıer ,  Medya  üretim süreçlerine öğrencileri de dahil ettiklerini ifade etti.

Şanlıer , geleceğin seçkin  Medya  mensuplarını yetiştirmeyi amaçladıklarını anlatarak , şöyle devam etti:

"Her öğrencimize , hedeflerini gerçekleştirmesi için destek oluyoruz. 15 ayrı alanda  Medya  ve sinema üzerine eğitimlerimiz var. Bu eğitimlerin içerikleri , hem Türkiye hem uluslararası sahaya uygun biçimde , ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 3 =