Edirne'de güllerle donattığı yolda yüzlerce kişinin arasında diz çökerek kız arkadaşına evlenme teklif eden genç , ''evet'' yanıtını alınca büyük  mutluluk  yaşa

haber7
0

googletag.cmd.push });

Öğretmenlik yapan  Adem Uymuş (27)  6 ay önce tanıştığı kız arkadaşı Şeyma Nur Öztekin e (24) planladığı  evlenme   teklifi  için ilginç bir yönteme başvurdu.

Çiçekçiden 2 bin adet  gül  satın alan Uymuş , kız arkadaşını çağırdığı bir çay bahçesinin önündeki alanı güllerle donattı. Kırmızı halı üzerinde gülleri tek tek yerleştiren Uymuş , çevredeki vatandaşların yardımıyla hazırlıklarını tamamladı.

Kız arkadaşının önünde diz çöken  Uymuş ,   Benimle evlenir misin? sorusuna evet cevabı alınca büyük  mutluluk  yaşadı. Çifte geçenler ve çay bahçesinde oturanlar da alkışlarla eşlik etti.

 

- Farklı bir teklif yapmak istedim

 

Adem Uymuş , gazetecilere yaptığı açıklamada , kız arkadaşını çok sevdiği için farklı bir yöntemle  evlenme   teklifi  yapmak istediğini belirtti.

Çiçekçiden aldığı bir kamyon gülü kız arkadaşı gelmeden özenle  yerleştirdiğini anlatan Uymuş , Çok mutluyum , onu çok seviyorum. Farklı bir teklif yapmak istedim. Herkese çok teşekkür ederim. Kısmet olursa yakında düğünümüz olacak dedi.

Şeymanur Öztekin ise böyle bir  teklifi  hiç beklemediğini belirterek Benim için çok sürpriz oldu , hiç beklemiyordum. Çok mutluyum , heyecanlıyım. Mükemmel bir duygu gerçekten diye konuştu.

 

...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 3 =