Onur Kıvrak: Kellelerini alacağım

 trabzonspor  da , sportif direktör Süleyman Hurma ile yaşadığı tartışma sonrası kamptan gönderilen  Onur   Kıvrak  ın , üç takım arkadaşının bulunduğu ortamda İbrahim Hacıosmanoğlu , Süleyman Hurma ve Şota yı kastederek , Taraftar arkamda. Göreceksiniz bunların ü

hurriyet
0

Habertürk gazetesi ,  trabzonspor  da yaşanan  Onur   Kıvrak  krizi ile ilgili şok bir iddia ortaya attı... Haluk Ayyıldız imzasıyla yayımlanan haber şöyle:

Trabzonspor da yaşanan  Onur   Kıvrak  depremi , çok büyük bir tsunamiyi de beraberinde getireceğe benziyor. Rabotnicki maçı öncesinde Sportif Direktör Süleyman Hurma ile yaşadığı tartışma sonrası kadro dışı bırakılan ve İstanbul a gönderilen  Onur   Kıvrak  ın ilginç ifadeler kullandığı ortaya çıktı. Hurma tarafından kadro dışı bırakıldıktan sonra ‘Ağabeyimdir dediği  trabzonspor  Başkanı Hacıosmanoğlu nu telefonla arayan  Onur  , kadro dışı kaldığını iletti. Bunun üzerine Hacıosmanoğlu ,  Onur  a Sakin ol. Trabzon a git ve sessiz ol. Pazartesi Trabzon da olacağım. Konuşuruz cevabını verdi.

HOCALARINA ANLATTILAR

Bu sözlerin ardından  Onur   Kıvrak  İstanbul yolunu tutmadan önce 3 takım arkadaşının da bulunduğu bir ortamda Başkan İbrahim Hıcaıosmanoğlu , Süleyman Hurma ve Şota Arveladze ye yönelik bazı sözler sarf etti. İddialara göre bu üç oyuncu da  Onur  un sözlerini Şota ya aktardı. Oyuncuların iddiasına göre  Onur  arkadaşlarına; Taraftar arkamda. Göreceksiniz bunların üçünün de kellesini  alacağım  dedi.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 2 =