Çilek Kokusu 5. yeni bölüm 2. fragmanı şok sahne - İzle

Star da bu akşam ekrana gelecek olan  Çilek   Kokusu  dizisi merakla beklenen  yeni   bölüm   fragmanı  yayınlandı.  Çilek   Kokusu  5.  bölüm  2.  fragmanı  ile izleyiciyi şoke eden bir  sahne  ile gündeme bomba gibi düştü. İlk bölümüyle tüm dikkatleri

milliyet
0

Çarşamba akşamlarının vazgeçilmez dizisi  Çilek   Kokusu  5.  yeni  bölümde yayınlanan 2. fragmanında Aslı şokta!  Çilek   Kokusu   yeni   bölüm  fragmanıyla yine izleyicilerini ekran başına kilitleyeceğinin sinyalini verdi. Sevilen gençlik dizisi  Çilek   Kokusu  5. bölümünde aynı evde yaşamaya başlayacak olan Aslı ve Burak arasında yaşanacaklar haberimizde!

İleride çok ünlü bir pastacı olmayı düşleyen genç bir kız ile her gününü hovardaca harcayan zengin bir gencin hikayesini anlatan ,  Demet Özdemir  ,  Yusuf Çim Ekin Mert Daymaz  ın başrollerini paylaştığı  Çilek   Kokusu  5. bölümü 22 Temmuz Çarşamba akşamı  star tv  ekranlarına gelecek.

Dizinin bu bölümünde  yeni  bir eve yerleşme şoku yaşayan Aslı , bir de o evde Burak ile yaşayacağını öğrenince , büyük şaşkınlık yaşayacak. İkili ilk önce aynı evde yaşadıklarını inkar etse de  Çilek   Kokusu  5. bölümünün ilerleyen dakikalarında aynı çatı altında yaşayacaklarını kabullenecek ancak atışmaları devam edecek.

Burak ve Aslı artık aynı evde yaşamaktadır. Ama bunu ikisi de farkında değildir. Yine tatlı tesadüfler sonucu ev dışında birbirleriyle tekrar karşılaşan Aslı ve Burak artık yavaş yavaş kaderden kaçamayacaklarını anlamaya başlarlar. Bu arada Aslı ve abisi Volkan’ı tekrar bir araya getirmek isteyen Eda kendince bir plan hazırlar. Ama bu plan hiç ummadığı şekilde gelişir ve başka ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 8 =