Kayseri  Büyükşehir  Belediyesinde  üst düzey yöneticiler arasında  görev   değişiklikleri  yapıldığı bildirildi.

haber7
0

googletag.cmd.push });

Belediyeden yapılan açıklamaya göre , değişiklikler çerçevesinde Kentsel Dönüşüm Daire Başkanı Av. Veli Böke ve Ahmet Darendelioğlu genel sekreter yardımcılıklarına getirildi.

Mali Hizmetler Daire Başkanı Mehmet Koç , İtfaiye Daire Başkanı Aytekin Kahraman , Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Oktay Durukan ile Makine İkmal Daire Başkanı Ali Küçükoğlu ise müfettiş olarak görevlendirildi.

Bu isimlerden boşalan yerlere de yeni atamalar yapıldı. Buna göre KASKİ Mali Hizmetler Daire Başkanı Mehmet Yıldız ,  Büyükşehir  Belediyesi Mali Hizmetler Daire Başkanı , Mustafa Metin Kızılkan İtfaiye Daire Başkanı , Kocasinan Belediyesinden Salih Özgöncü Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı ,  Büyükşehir  Belediyesi AB Sorumlusu Selman Sürmelioğlu da Makine İkmal Daire Başkanı oldu.

Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanı Dr. Seyit Ahmet Okur emekliye ayrılırken yerine Park Bahçeler ve Ağaçlandırma Daire Başkanı Halit Taşyapan atandı. Halit Taşyapan dan boşalan göreve ise aynı birimde Peyzaj Mimarı olarak görev yapan Mustafa Acıkan getirildi.

İşletmeler ve İştirakler Daire Başkanı İbrahim Yapar da iç denetçi olarak atandı. Yapar ın yerine ise Kocasinan Belediyesi Başkan Yardımcısı İlyas Yıldırım getirildi.

Bilgi İşlem Daire Başkanı Ali Eren mühendis olarak görevlendirilirken yerine ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 6 =