Mecidiyeköy'de seyreden bir otomobil , yoldaki martıya çarpmamak için yavaşlayınca , 9 aracın karıştığı  zincirleme   trafik  kazası meydana geldiKazada , 1 kişi hafif yaralandı

haber7
0

googletag.cmd.push });

Şişli  Mecidiyeköy  de seyreden bir otomobil , yoldaki martıya çarpmamak için yavaşlayınca , 9 aracın karıştığı  zincirleme   trafik  kazası meydana geldi.

Alınan bilgiye göre , D-100 karayolunda Boğaziçi Köprüsü yönüne seyreden bir otomobil ,  Mecidiyeköy  Viyadüğü nde yoldaki martıya çarpmamak için aniden yavaşladı. Yavaşlayan otomobilin arkasından gelen 9 araç birbiriyle çarpıştı. Kazaya karışan bir taksinin şoförü Ferhat Çırpma başından hafif yaralanırken , diğer araçlarda hasar meydana geldi. Kaza nedeniyle  D-100 karayolu  , tek yönlü trafiğe kapandı.

Yol trafiğe kapandıktan sonra bazı araçların emniyet şeridini kullanması polis ve sağlık ekiplerinin olay yerine geç ulaşmasına  neden  oldu. Yaralanan Çırpma , sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından Şişli Etfal Hamidiye Eğitim ve Araştırma Hastanesi ne kaldırıldı.

Kazaya karışan otomobillerin kaldırılmasının ardından , uzun araç kuyrukları oluşan D-100 karayolunda  trafik  akışı normale döndü.

Kazaya  neden  olan  Martı  görüntülerde yer aldı

Öte yandan  zincirleme   trafik  kazası İstanbul Emniyet Müdürlüğü nün  trafik  Kontrol Merkezi kameralarına yansıdı. Kayıtlarda ,  Mecidiyeköy  Viyadüğü nde seyreden bir otomobilin yolda yürüyen martıya çarpmamak için yavaşladığı , arkasından gelen araçların da çarpıştığı görülüyor. Kazaya ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 1 =