Erzurum  da iki grup arasında para anlaşmazlığından cadde ortasında çıkan bıçak ve sopalı kavgada bir kişi yaralandı. Kavgacı  gençler  gelen polislere , "Araba çalışmıyor. Trafik durdu. İzin verin arabayı çalıştıralım" dedikten sonra otomobile binerek kaçtı.

hurriyet
0

Kavga , merkez  Yakutiye  İlçesi Çaykara Caddesi nde meydana geldi. Aralarında alacak anlaşmazlığı yüzünden husumet bulunan iki gruptakiler caddede karşılaşınca tartışmaya başladı. Tartışma , kısa sırada kavgaya dönüştü.

POLİSİ İŞTE BÖYLE KANDIRDILAR / Foto Galeri

Döner bıçağı ve sopa ile birbirlerine saldıran 15 kişinin karıştığı kavganın ortasında kalan bir kişi yaralandı. Yoldan geçen bir trafik ekibi hemen olaya müdahale etti.

Polisin geldiğini gören kavgaya karışan gruplardakiler otomobillerine binerek kaçmak istedi. Polis , araçların önünü keserek kaçışa izin vermedi. Bunun üzerine otomobilden inen  gençler  sağa sola tehditler savurdu. Kavgacı  gençler  , gitmelerine izin vermeyen polis memuruna tepki göstererek , "Araba çalışmıyor. Trafik durdu. İzin ver arabayı çalıştıralım. Uygun bir yere çekip yolu açalım" dedi.

Trafik polisinin otomobilin önünden çekilmesi üzerine  gençler  otomobili itekleyerek çalıştırdı. Ardından da çalışan otomobile hızla binerek kaçtı. Otomobilin arkasından bakan trafik  polisi  kaçan aracın plakasını telsizle merkeze bildirdi. Kavgada bıçakla hafif şekilde yaralanan bir işyeri sahibi , kendisine vuranlardan şikayetçi olduğunu ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 2 =