Denizli Cumhuriyet Başsavcılığına atanan Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa  Alper  ,  Malatya  Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç'u  ziyaret  etti.

haber7
0

googletag.cmd.push });

MTSO dan yapılan yazılı açıklamaya göre , Erkoç , ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek ,  Alper  in  Malatya  da başarılı ve değerli hizmetler yaptığını kaydetti.

Alper in Denizli de de aynı şekilde çalışacağına inandığını belirten Erkoç , "Bundan sonraki görevinde başarılar diliyorum.  Malatya  da bulunduğu süre içerisinde yapmış olduğu güzel hizmetlerden dolayı da kendisine teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Alper de  Malatya  da bulunduğu süre içerisinde devlet kurumlarından ve halktan büyük destek görerek hizmet ettiğini bildirerek , "Şüphesiz devlete ve millete hizmet etmek bir bayrak yarışıdır. Bayrağı belli bir noktada alırsınız , daha yukarılara taşırsınız. Sonra yeni gelen yarışmacıya teslim edersiniz.  Malatya  önemli dostluklar kazandığım ve hep iyilikler gördüğüm bir yer oldu.  Malatya  da görev yaptığım için kendimi şanslı hissediyorum" açıklamasında bulundu.

Konuşmaların ardından Erkoç ,  Alper  e plaket verdi.

Kaynak : AA

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 8 =