Gaziantep  Büyükşehir  Belediyespor  Futbol  Akademisi'nde yeni dönem kayıtları  devam  ediyor.

haber7
0

googletag.cmd.push });

Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre , yıllardır alt yapıda yüzlerce  futbolcu  adayına eğitim veren  Futbol   Akademisi  , bu sezon bir yeniliğe imza atarak bünyesinde kızlar kategorisinde de  Futbol  eğitimi verecek.

Yeni sezonda ilk kez kız öğrenciler için grup oluşturan Gaziantep Büyükşehir Belediyespor  Futbol   Akademisi  ,  futbolcu  adayı kızların kayıtlarını da alıyor. 6-15 yaş arasında kız ve erkeklerden oluşan 25 kişilik gruplarla Milli Eğitim Müdürlüğü okullarının açık olduğu dönemlerde hafta sonları 08.00-13.00 saatleri arasında antrenmanlar yapılıyor.

Okulların yaz tatiline girdiği dönemlerde pazartesi , salı , çarşamba , perşembe ve cuma günleri 08.00-13.00 saatleri arasında hem kayıt alınıyor hem de eğitimler veriliyor.

Binevler Hasan Doğan Tesisleri’nde deneyimli antrenörler nezaretinde eğitimlerin verildiği  Futbol  akademisinde şu ana kadar ortalama 300 öğrenci kayıt yaptırdı. Genç  futbolcu  adaylarının Gaziantep Büyükşehir Belediyesi  Futbol  Akademisi’ne kayıt yaptırmaları için 336 27 08 nolu telefondan bilgi almaları veya bizzat Fidanlık Mahallesi 14 Nolu Cadde Hasan Doğan Spor Tesisleri ne gitmeleri gerekiyor.

Kaynak : AA

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 6 =