Bakan Yılmaz: Elinizi vicdanınıza koyun

Milli Savunma Bakanı İsmet  Yılmaz  , "Eğer  AK Parti  zayıflarsa , Türkiye'nin milli birliğini zayıflatmış oluruz." dedi.

haber7
0

googletag.cmd.push });

Milli Savunma Bakanı İsmet  Yılmaz  , "Eğer  AK Parti  zayıflarsa Türkiye nin milli birliğinin çimentosunu almış , Türkiye nin milli birliğini zayıflatmış oluruz.  Elinizi   vicdanınıza   koyun  da karar verin" dedi.

Yılmaz , seçim çalışmaları kapsamında , Sivas Ticaret ve Sanayi Odası üyeleriyle kahvaltıda bir araya geldi. Daha sonra Alonet Çağrı Merkezi ni ziyaret ederek yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi alan  Yılmaz  , ardından partisince Zara ilçesinde düzenlenen mitingde halka hitap etti.

Bakan  Yılmaz  , konuşmasında ,  AK Parti  iktidarı döneminde yapılan çalışmaları anlattı.

"MUHALEFETE OY VERİRSENİZ HİZMET TALEBİNİZ YOKTUR"

Hizmetin iktidar partisiyle geleceğini vurgulayan  Yılmaz  , "Muhalefet partisine oy verirseniz o zaman hizmet talebinde olmadığınızın göstergesidir. Evlatlarımıza karşı sorumluluğumuzu yerine getirmemiş oluruz. Birinci madde , muhalefetten hizmet gelmez. İkinci madde , CHP de muhalefettir , MHP de muhalefettir. Üçüncü madde , muhalefete oy vermek yok. Dördüncü madde , şu ana kadar çok hizmet yapan  AK Parti  yi Ankara ya daha güçlü gönderelim ki önümüzdeki dönemde çok daha büyük hizmetler gelsin" diye konuştu.

"AK PARTİ ZAYIFLARSA  MİLLİ BİRLİK  ZAYIFLAR"

Yılmaz ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 1 =