Sümeyye Erdoğan'dan anlamlı ziyaret

 Sümeyye   Erdoğan  ,  Antalya  Büyükşehir Belediyesi’nin Özel Büyükşehir Özel Eğitim Okulu ve Rehabilitasyon Merkezi’ni  ziyaret  etti.

haber7
0

googletag.cmd.push });

Sümeyye  Erdoğan  , bir dizi  ziyaret  ve yardımcılığını yaptığı Kadın ve Demokrasi Derneği’nin (KADEM)  Antalya  Şubesi’nin açılışı için Antalya’ya geldi.  Erdoğan  ilk olarak , Döşemealtı ilçesindeki  Antalya  Büyükşehir Belediyesi’nin Özel Büyükşehir Özel Eğitim Okulu ve Rehabilitasyon Merkezi’ni  ziyaret  etti. Erdoğan’a ,  Antalya  Valisi Muammer Türker’in eşi Filiz Türker , Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Eski Bakanı ve AK Parti  Antalya  Milletvekili adayı Lütfi Elvan’ın eşi Zeliha Elvan , Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in eşi Ebru Türel eşlik etti.

ÖĞRENCİLERLE YAKINDAN İLGİLENDİ

Merkeze gelen Erdoğan’ı engelli öğrenciler çiçeklerle karşıladı. Okul müdürü Niyazi Arşın’dan merkez hakkında bilgiler alan  Erdoğan  , ardından özel öğrencilerin eğitim aldığı sınıfları ve atölyeleri gezdi. Öğrencilerle yakından ilgilenen Erdoğan’a , Ebru Türel tarafından Osmanlı tuğrasının bulunduğu tablo hediye edildi.

AYŞE DEN ERDOĞAN A KEÇEDEN ÇİÇEK

Öğrencilerin el becerilerini geliştirdiği bir atölyeye giren  Erdoğan  , masada Ayşe Özkan’ın ağladığını görünce karşısına oturdu. Sümeyye ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 4 =