Doğu Perinçek bağımsız aday!

İşçi Partisi Genel Başkanı  Doğu   Perinçek  in  İzmir  den  bağımsız   aday  olacağı bildirildi.

haberturk
0

İşçi Partisi Genel Başkan Vekili Mehmet Bedri Gültekin , yaptığı yazılı açıklamada , partisinin 85 seçim çevresinde ve 550 milletvekili adayıyla seçimlere katılmak konusunda bütün hazırlıklarını tamamladığını belirtti.

Gültekin , bununla birlikte partisinin Merkez Karar Kurulu nun , vatana ve millete duyduğu sorumlulukla hareket ettiğini , çeşitli demokratik kitle örgütlerinden , sendikalardan , değişik siyasi partilerden ve yurdun dört bir yanındaki yurtsever aydınlardan oluşan Cumhuriyet Güçbirliği ile seçimlere girmenin daha doğru olacağına karar verdiğini bildirdi.

Çok sayıda arkadaşlarının  bağımsız   aday  olarak seçimde görev almaya hazır olduğunu partilerine bildirdiğini ifade eden Gültekin , partilerinin , Cumhuriyet Güçbirliği içinde yer alan yurtseverlerle birlikte , kimlerin  aday  olacağını ve bu adayların hangi seçim çevrelerinden gösterileceğini belirleyeceğini bildirdi.

Gültekin , Genel Başkanımız Sayın  Doğu   Perinçek  ,  12 haziran  seçimlerine  İzmir  2. Bölge den Cumhuriyet Güçbirliği nin  bağımsız  adayı olarak katılacaktır dedi.

AA


Paylas
Yorum Yaz
5 + 5 =