Diyarbakır'da yoğun bakımda tedavisi süren Mutlu Kaya'yı şarkıcı İzzet Yıldızhan  ziyaret  etti

haber7
0

googletag.cmd.push });

Şarkıcı İzzet Yıldızhan , Diyarbakır ın Ergani ilçesindeki evinde uğradığı silahlı saldırıda ağır yaralanan  Mutlu Kaya  yı tedavi gördüğü hastanede  ziyaret  etti.

Bir televizyon kanalında yayınlanan  Ses  yarışmasıyla tanınan ve 5 gün önce uğradığı silahlı saldırıda başından ağır yaralanan 19 yaşındaki Kaya nın , Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi nde tedavisi sürüyor.

Şarkıcı Yıldızhan beraberinde Diyarbakırspor Kulübü eski Başkanı Abdurrahman Yakut ile Kaya yı  ziyaret  etmek için hastaneye geldi.

Hastane önünde kendisini karşılayan Kaya ailesine çiçek vererek geçmiş olsun dileğinde bulunan Yıldızhan , şiddete karşı gelinmesi gerektiğini söyledi.

Yıldızhan , şöyle dedi:

"Bu genç kızımız sanatçılık yapmak istiyor. Sesi çok güzel ve şarkı söylemek istiyor . Bundan daha doğal ne olabilir ki? İnşallah sağlığına kavuşup , yine istediği , sevdiği işi yapması için ben de bir hemşehrisi olarak elimden geleni yapma sözü veriyorum. Kızımız ayağa kalktığında yine sevdiği , istediği işin ona yaptıralım."

Bunun üzerine baba Mehmet Kaya da "Ölmezsem , ayakta olursam , hayatta olursam aynı şekilde devam edecek. Başka hiçbir şey istemiyorum" diye konuştu.

Kaya , saldırganın belli olduğunu ona gereken cezanın verileceği konusunda devlete güvendiğini ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 1 =