Yoğun bakımda tedavisi süren Mutlu Kaya'ya doktorların tavsiyesi üzerine seslendirdiği şarkılar dinletildi

haber7
0

googletag.cmd.push });

Bir televizyon kanalında yayınlanan  Ses  yarışmasıyla tanınan ve Ergani ilçesindeki evinde 4 gün önce uğradığı silahlı saldırıda ağır yaralanan  Mutlu Kaya  nın tedavisi sürüyor.

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi  yoğun bakım  ünitesinde ilaçlar kesilerek uyandırma sürecine geçilen Kaya ya , doktorlarının tavsiyesi üzerine seslendirdiği şarkılar dinletiliyor.

Kaya nın yeğeni Serhat Denizhan , AA muhabirine , doktorlarının önerisi üzerine Kaya ya seslendirdiği şarkıların kulaklıkla dinletildiğini söyledi.

"Kötü şeyler düşünmek istemiyoruz. İnşallah teyzem iyi olacak. Bunu canı gönülden istiyoruz" diyen Denizhan , ziyaret ettiği teyzesine onu ne kadar çok sevdiklerini ifade ettiğini anlattı.

Mutlu Kaya nın çok güçlü biri olduğunu vurgulayan Denizhan , şöyle devam etti:

"Teyzeme , yanında olduğumuzu söyledim. Kalk yeğenine ninniler söyleyeceksin dedim. Burada çok seveninin olduğunu ifade etmek istedim. Kendi sesinden şarkılar dinleterek beynine sinyal göndermek istedik. İnşallah bu ona iyi gelecek. Mutlu nun iyi olacağından umutluyum. Çünkü çok güçlü olduğunu biliyorum."

Bu arada  Diyarbakır  Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi nden yapılan açıklamada , Kaya nın genel durumunda değişiklik olmadığı , solunum cihazına bağlı olarak takip edildiği ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 4 =