Adana da villada swinger denen eş değiştirme yöntemi ile  Fuhuş  fantezileri  yapan  , bin lira karşılığı eşleri işadamlarına da sunan  çete  , Ahlak Polisi tarafından çökertildi.

hurriyet
0

Edinilen bilgiye göre , olay , Çukurova ilçesinde meydana geldi. İddiaya göre , Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ne bağlı Ahlak Büro Amirliği ekipleri , 3 ay önce Çukurova Üniversitesi Beden Eğitimi Yüksekokulu öğrencisi E.Ş. (26) ile sevgilisi E.A. nın sosyal paylaşım sitesi  facebook  üzerinden evli çiftlere para karşılığı swinger fantezili  Fuhuş  yatırdığı , ayrıca eşleri işadamlarına da sunduğu duyumu üzerine şüphelileri takibe aldı. Yapılan takipler sonucunda çiftin bir lüks villa kiralayarak Adana nın yanı sıra Mersin , Kayseri , Osmaniye , Düziçi den de evli çiftlere swinger partileri organize ettiğini belirledi. Çiftin , başlarda fantezi amacıyla sosyal paylaşım sitesinden  Fuhuş  yapmak isteyenleri bir araya getirdiği , daha sonra bu amaçla bir villa kiralayarak işi ticarete döktüğü ortaya çıktı. Dönem dönem yaklaşık 20 çiftçi swinger adlı partilerde bir araya getiren çift , bin lira karşılığı eşleri işadamlarına da sunmaya başladı."PARA KARŞILIĞI YAPTIRMAYA BAŞLADI"

E.Ş. çok sayıda çifte sürekli villada  Fuhuş  yaptırmaya başlayınca bu durumdan para kazanmak isteyerek eşsiz işadamlarını devreye soktu. İstanbul , İzmir ,  Ankara  , ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 7 =