HAK-İŞ  Genel Başkanı Arslan: - "Yeni Türkiye'nin inşasında hepimize büyük sorumluluklar düşüyor"

haber7
0

googletag.cmd.push });

HAK-İŞ Genel Başkanı  Mahmut Arslan  , Yeni Türkiye nin inşasında herkese büyük sorumluluklar düştüğünü ifade ederek , "Hangi dönem olursa olsun bu milletin evlatları sandığa gittiği zaman sağduyusunu , basiretini ve anlayışını ortaya koyuyor" dedi.

Arslan ,  Kahramanmaraş  Büyükşehir Belediyesi çalışanlarına yönelik , Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi nde düzenlenen  toplu  iş sözleşmesi töreninde , istikrar ve Türkiye nin geleceği için herkesi 7 Haziran da sandığa gitmeye davet etti.

Türkiye nin yolundan alıkonulmaması gerektiğini vurgulayan Arslan , "Türkiye nin hedeflerinden vazgeçmemesi gerekiyor. O yüzden Yeni Türkiye nin inşasında hepimize büyük sorumluluklar düşüyor. Bu ülkenin bütün yurttaşlarına inanıyorum. Hangi dönem olursa olsun bu milletin evlatları sandığa gittiği zaman sağduyusunu , basiretini ve anlayışını ortaya koyuyor. Sandığın sonuçlarına da herkesin saygı göstermesi gerekiyor" diye konuştu.

7. Cumhurbaşkanı Kenan Evren in vefatına ilişkin "toprağı bol olsun" değerlendirmesinde bulunan Arslan , şunları kaydetti:

"Dünden beri takip ediyorum. Bir dönemin kudretli generali , iki dudağının arasında her türlü yetkiyi kullanabilen Kenan Evren ile ilgili Allah rahmet eylesin diyeni pek duymadık. Rabbim hepimize hayırlı ölümler de nasip etsin. Bazen böyle dünyaya hükmetmiş ya da ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 4 =