CHP  Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: - "Buradan söylüyorum , Ortadoğu'ya barışı getireceğim. Türkiye'den Ortadoğu'ya silah göndermeyeceğiz. Gıda malzemesi ve insani yardım göndereceğiz. Demokras

haber7
0

googletag.cmd.push });

CHP Genel Başkanı Kemal  Kılıçdaroğlu  , "Buradan söylüyorum , Ortadoğu ya barışı getireceğim. Türkiye den Ortadoğu ya silah göndermeyeceğiz. Gıda malzemesi ve insani yardım göndereceğiz. Demokrasilerini güçlendirsinler diye her türlü katkıyı yapacağız" dedi.

Kılıçdaroğlu , partisinin Tekirdağ  Cumhuriyet Meydanı  ndan düzenlediği mitingde , Türkiye yi yaşanacak bir ülke haline getirmek istediklerini söyledi.

Ülkedeki kavgaları ve yoksulluğu sona erdireceklerini belirten  Kılıçdaroğlu  , bütün vatandaşların oyuna talip olduğunu ifade etti.

İşsizliğin ve yoksulluğun arttığını savunan  Kılıçdaroğlu  , şöyle devam etti:

"CHP iktidarının ilk dört yılında hiçbir aile kendisini yoksul olarak nitelendirmeyecek. Bu arada Tekirdağspor u yürekten kutluyorum. Hemen telefon açtım ve onları kutladım. Hepinizin huzurunda onları yürekten kutluyorum. Türkiye nin çok sorunu var. 6 milyon 200 bin işsizimiz var. Devralacağımızı mirasın kolay bir miras olmayacağını biliyorum ama herkesin şunu bilmesini istiyorum , ülkenin sorunlarına bir siyasal parti kilitlenirse ve sorunların çözümüne inanırsa önce o adamın namuslu olması lazım. Kul hakkı yememesi lazım. O adamın ülkenin sorunlarına sahip çıkması lazım."

Mustafa Kemal in Türkiye sinde yoksulluk olamaz"

Kılıçdaroğlu ,  CHP  nin tarihinde ve ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 9 =