Sermiyan Midyat: Beni ölümle tehdit etti!

Oyuncu  Sermiyan   Midyat  , kendisini  ölümle   tehdit  ettiği iddiasıyla amcası Ferit Dilaver Midyat’a açtığı davada ifade verdi.

haber7
0

Oyuncu Sermiyan Midyat , yönetmenliğini üstelendiği “Hükümet Kadın” filmiyle babaannesi Zekiye Midyat’ı ve ailesini küçük düşürdüğünü iddia eden amcası Ferit Dilaver Midyat’a “tehdit” suçlamasıyla açtığı davada ifade verdi.

İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen duruşmada müşteki Sermiyan Midyat hazır bulunurken , sanık Ferit Dilaver  Midyat  duruşmaya katılmadı.

“SANIK BENİ ÖLÜMLE TEHDİT ETTİ”

Kimlik tespitinin ardından ifade veren  Midyat  , amcası tarafından ölümle  tehdit  edildiğini öne sürdü.  Midyat  ifadesinde , “Sanık Ferit Dilaver  Midyat   Beni  ölümle  tehdit  etmiştir. Bu nedenle endişelendim , hatta emniyete başvurdum. Emniyetin yardımından yararlandım. Sanık aynı zamanda annemi de  tehdit  etmiştir. Olayı gören tanıklarım da vardır. Dinletmek için süre talep ediyorum. Şikayetçiyim davaya katılmak istiyorum” dedi.  Ara kararını açıklayan mahkeme , Midyat’ın suçtan zarar görme ihtimalini dikkate alarak kamu davasına katılma talebini kabul ederek duruşmayı erteledi.

“5 DİL BİLEN ANNEMİ PARMAK BASAN BİR KADIN TİPLEMESİ İLE SUNDU”

Davanın bir önceki duruşmasında ifade veren sanık Ferit Dilaver  Midyat  ise hakkındaki suçlamaları reddetti. Amca  Midyat  savunmasında , “Müşteki Sermiyan’ın babasının öz annesi ile benim öz annem farklıdır. Kendisi söz konusu filmde babaannesi tiplemesi ile sunduğu ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 4 =